fbpx

Oferta dla Par

Stworzymy artystyczny reportaż fotograficzny lub filmowy który uwieczni emocje i niepowtarzalne chwile. Możemy wykonać dla Państwa sesję narzeczeńską albo oryginalny teledysk który będziecie mogli wykorzystać jako multimedialne zaproszenie. W dniu ślubu będziemy z Wami podczas przygotowań, błogosławieństwa, ślubu i wesela. Posiadamy pozwolenia wydane przez kurię na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych.
Pomysły na sesje plenerowe dobieramy indywidualnie dla każdej pary, wykonamy oryginalną sesję w Waszych wymarzonych miejscach. Jeśli szukacie czegoś zaskakującego to zorganizujemy plan zdjęciowy w wyjątkowym miejscu np. w górach, pod wodą (posiadamy obudowy podwodne na aparaty) na dachu wieżowca, czy w miasteczku westernowym – gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę. A może sesja w stylu retro? Zapewnimy profesjonalną stylizację i wizaż. Pracujemy także poza granicami kraju.
Wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy są to m.in. aparaty pełno klatkowe, oraz przenośne studio. Zawsze do wykonania tak ważnego reportażu biorę ze sobą dwa aparaty a filmowcy z którymi pracuję pracują na lustrzankach oraz kamerach  nagrywających w jakości full HD/4K.   Oferujemy Państwu wykonanie zdjęć w 3D. Będziecie miło zaskoczeni niezwykłym doznaniem przestrzeni którą otworzą dla Was zdjęcia 3D. Możemy również przygotować prezent dla rodziców – wybrane zdjęcia wydrukowane na płótnie wraz z oprawą, albo prezentację multimedialną ze zdjęć z Waszą ulubioną muzyką.

Specjalnie dla Was w trakcie wesela wykonamy odbitki które będziecie mogli rozdać Waszym gościom jeszcze, podczas wesela.

Poniżej znajdziecie Państwo opis.  Z przyjemnością spotkam się z Państwem i porozmawiam o Waszych osobistych oczekiwaniach. Pakiet usług można modyfikować w zależności od potrzeb, przy wyborze kilku usług możecie Państwo liczyć na rabat.

Reportaż foto/wideo w dniu ślubu wykonuje fotograf wraz z dwoma operatorami kamer (nie jest to usługa typu 2w1 tylko są co najmniej trzy osoby, jeżeli organizujecie Państwo duże przyjęcie to możemy pracować w większym zespole – np. dwóch fotografów oraz  trzech operatorów.

 • zdjęcia z ceremonii ślubnej
 • zdjęcia podczas przyjęcia i zabawy, 4 godziny reportażu
 • zdjęcie grupowe lub panoramiczne
 • sesja narzeczeńska
 • pełny reportaż z przygotowań (salon fryzjerski, salon wizażu)
 • przygotowania w domu, błogosławieństwo
 • ceremonia ślubna
 • zdjęcia grupowe
 • pełny reportaż z wesela do zakończenia wszystkich zabaw oczepinowych.
 • całodzienna plenerowa sesja zdjęciowa w innym wybranym dniu,  możliwość dalszego wyjazdu na sesję.
 • elegancki album ślubny (do wyboru kilkanaście modeli albumów)
 • dwa albumy dla rodziców 60 odbitek  w każdym
 • lub zamiast albumów 3 fotoksiążki duża 30×60 oraz dwie  dla rodziców
 • kilkaset obrobionych zdjęć zapisanych w pełnej rozdzielczości na pendrive lub płycie DVD
 • galeria internetowa
 • multimedialny pokaz zdjęć z dzieciństwa i z sesji narzeczeńskiej do zaprezentowania podczas wesela jako niespodzianka dla rodziców i gości.
 •  zdjęcia na płótnie wraz z oprawą

Wybrane zdjęcia z reportażu lub sesji wklejamy w elegancki album ślubny lub wykonujemy niepowtarzalną fotoksiążkę według indywidualnego projektu.

W procesie postprodukcji bierzemy pod uwagę Państwa preferencje, styl obróbki zdjęć jest do ustalenia, ponadto do wyboru są różne gatunki papieru) Możemy towarzyszyć Państwu nawet od samego rana gdy zaczynają się przygotowania aż do końca zabawy weselnej. Wszystkie wykonane zdjęcia poddawane są obróbce. Gwarantujemy kilkaset nieprzeciętnych zdjęć w pełnej rozdzielczości na pendrive, w chmurze lub tradycyjnie na płycie DVD. Wybrane przez Państwa zdjęcia przekazujemy w fotoksiążce lub  w postaci odbitek. Podczas procesu postprodukcji filmu możecie sami zadecydować o jego charakterze. Zależy nam aby wspólnie z Wami stworzyć reportaż marzeń! Wszystkie materiały w tym film i zdjęcia dostajecie w wysokiej jakości oraz bez żadnych zabezpieczeń przed przegrywaniem.


Teledysk ślubny
– narzeczeński lub poślubna sesja filmowa do Waszej ulubionej muzyki,
dla bardziej złożonych produkcji cenę ustalamy indywidualnie.

Teledysk ślubny to doskonały prezent dla rodziny i znajomych, których chcecie zaskoczyć profesjonalnym nagraniem w stylu telewizyjnym. To jednak przede wszystkich super zabawa i oryginalna, współczesna pamiątka filmowa dla Was samych!

Przy wyborze kilku usług możecie Państwo liczyć na rabat. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i porozmawiamy o Waszych osobistych oczekiwaniach. Każdy pakiet można modyfikować.

 

Skrót filmu